Mille nimel mängite pokkerit`?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #121
    Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

    Lühikeses perspektiivis:
    Auto:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Mitte M3 tho, lihtsalt alpine white uus 3-nda seeria kupee.

    Korter:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Mitte see kindel, lihtsalt enam-vähem tutikas 2-toaline korter Tallinnas.

    Pikas perspektiivis:
    Mitte kunagi töötada 9 to 5 ehk siis mitte töötada kellegi jaoks. Parema meelega omaks kasvõi burksiputkat mis ots-otsaga endaga kokku tuleb :P

    Comment

    • CTXrix
      Grinder
      • Oct 2008
      • 689

      #122
      Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

      Algselt postitas Codecci
      Lühikeses perspektiivis:
      Auto:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Mitte M3 tho, lihtsalt alpine white uus 3-nda seeria kupee.

      Korter:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Mitte see kindel, lihtsalt enam-vähem tutikas 2-toaline korter Tallinnas.

      Pikas perspektiivis:
      Mitte kunagi töötada 9 to 5 ehk siis mitte töötada kellegi jaoks. Parema meelega omaks kasvõi burksiputkat mis ots-otsaga endaga kokku tuleb :P
      Äge, et su lühikeses perspektiivis on auto ja korter :D

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #123
        Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

        Algselt postitas CTXrix
        Äge, et su lühikeses perspektiivis on auto ja korter :D
        :D jps
        high roller

        Comment

        • daljoh
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1032

          #124
          Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

          3a pärast on sama moodi nagu 2+2 foorumis oli see teema kus olid durrri pildid....aga siis on PokkeriProde foorum ja pilt kus on Codecci auto ning kiri on all et M3 on ära tellitud :D

          Comment

          • antnx
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3102

            #125
            Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

            Mängin pokkerit selleks, et biitida limiiti. Osta ei tahagi midagi - kõik on olemsa.

            Comment

            • flipmachine
              Pokkerihai
              • Jul 2009
              • 1857

              #126
              Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

              Alguses, sest see oli mõnus mäng, millega aega veeta . Nüüd krindin, sest mulle tõsiselt meeldib krindida mitmeid tunde päevas. Loomulikult tahab elu ka raha .. pokkeri vastu ei ole kuhugi kadunud.

              Comment

              • eddi
                Vana Tegija
                • Oct 2009
                • 1200

                #127
                Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                krindid? :D

                Comment

                • antnx
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3102

                  #128
                  Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                  Jah. Grindin was so 2009

                  Comment

                  • Albertti
                    Jube Noob
                    • Dec 2009
                    • 113

                    #129
                    Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                    Mängin esialgu selle sportliku saavutuse nimel.

                    Comment

                    • flipmachine
                      Pokkerihai
                      • Jul 2009
                      • 1857

                      #130
                      Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                      grind, krind ..mängin kaua ja paljude laudadega :D

                      Comment

                      • Madis Very
                        Bännitud
                        • Aug 2009
                        • 2951

                        #131
                        Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                        Algselt postitas Albertti
                        Mängin esialgu selle sportliku saavutuse nimel.

                        Lihtsalt küsin niisama, et hakkasid pokkerist huvi tundma tänu telekas tulevale EPTle ja Mart Mardisalule ? ;D
                        (Uus kasutaja/vähe mänginud.. eestis ja kohe EPT vallutamis mõte.. paistab obv)

                        Comment

                        • nomerlot
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 2233

                          #132
                          Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                          Algselt postitas Madis Very
                          Lihtsalt küsin niisama, et hakkasid pokkerist huvi tundma tänu telekas tulevale EPTle ja Mart Mardisalule ? ;D
                          (Uus kasutaja/vähe mänginud.. eestis ja kohe EPT vallutamis mõte.. paistab obv)
                          Mis iseenesest on ju täiesti korralik eesmärk:) Ikkagi sportlik suhtumine, mitte pelgalt dollarigrind.

                          Comment

                          • Madis Very
                            Bännitud
                            • Aug 2009
                            • 2951

                            #133
                            Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                            Just nimelt.. ja telekastki kasu !
                            Sellepärast tahakski teada :D.

                            Comment

                            • Albertti
                              Jube Noob
                              • Dec 2009
                              • 113

                              #134
                              Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                              WSOP oleks ju alguses liiga suur amps ;D

                              Tegelikult olengi ainult 2 kuud mänginud ja eriti rahalaudadesse ei taha trügida, pigem mängin turniire ja korraliku distsipliini annab seal kindlasti ka midagi saavutada. Kanal2-e EPT saadet sai ikka vahelduva eduga vaadatud, muidugi peale mängima asumist hoopis teise pilguga ja hoopis analüüsivamalt.

                              Eestist ja välismaalt ei ole endale veel leidnud eeskujusid ja ega ma eriti selles suhtes ka vaeva ei näe. Võtan hetkel pigem Pokerit, kui ajaviidet ja tervisesporti. Ei suhtunud ka eelnevalt pokkerisse eelarvamusega samas viimase kuuga olen ikka päris kardinaalselt muutnud enda suhtumist ja arusaama mängust.

                              Ma arvan, et EPT-le pääs on täiesti reaalselt saavutatav, lihtsalt tuleb natukene aega varuda.

                              Comment

                              • Tohman
                                FPP Pro
                                • Aug 2009
                                • 297

                                #135
                                Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...